DESTEK

Kapadokya'nın bu geleneksel taş evi, aile evimizdir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pzt-Cum 8:30 18:30

Gamirasu Cave Hotel

Kategori BLOG

Yazlık tatil beldelerimizden olan kapadokya yabancı turizmin yanı sıra yerli turizminde en etken yerlerinden bir tanesi haline gelmektedir. Yaz aylarının sıcagından bir an olsun serinlemek için seçilen bu tip tatil bölgelerinde otel bulabilmek ise bi hayli zor olmaktadır.  Önceden rezervasyon yaptırabilmek için se kaliteli bir otel ile anlaşmak en tercih edilen nokta olmaktadır. Sadece resimlerine bakarak yapılan otel rezervasyonları bir çoık kez hayal kırıklığı yaratmaktadır. Önceden tercih edilmiş ve misafirler tarafından öerilen oteller arasına olan Gamirasu cave hotel  taş otel statüsünde olup müşterilerine ciddi anlamda memnun etmesini iyi bilen personellere sahip güçlü bir konaklama firmasıdır. 

Cappadocia cave hotel olarak tanıdığımız kapadokyanın incisi haline gelmiş bu otel bünyesinde bir çok oda ve tesisleri barındırmakta gerçekleştirdiği aktiviteler ile ilgi odağı olmaya devam etmektedir.

Mağara otel keyfini sonuna kadar yaşayacağınız gamirasu cave otel de ailenizle mutlu bir tatile merhaba diyebilirsiniz. Kapadokya mağara otel fiyatları hakkında tüm bilgileri resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

TOP